Zmęczony ukrywaniem się mężczyzna sam zadzwonił na policję
fot. KMP Suwałki
W Suwałkach 44-latek poszukiwany do odbycia kary 279 dni pozbawienia wolności wezwał policję, przyznał że jest pijany i poprosił o przewiezienie na komisariat. Został zatrzymany i trafił do zakładu karnego.
REKLAMA
Nietypowe zatrzymanie w Suwałkach
Bywa, że osoby poszukiwane usiłują ukrywać się przed organami ścigania. W Suwałkach zdarzyła się sytuacja odwrotna: 44-latek sam zgłosił się na policję, informując, że jest pijany i chce trafić na komisariat.
"Był pijany i prosił o zabranie na komendę." - KMP Suwałki
Mężczyzna był poszukiwany przez sąd do odbycia łącznej kary 279 dni pozbawienia wolności za nieopłacone grzywny. Wiedząc, że prędzej czy później zostanie zatrzymany, postanowił sam wezwać patrol. Funkcjonariusze przyjechali na miejsce, zatrzymali 44-latka i doprowadzili go do aresztu.
Osadzony został przewieziony do zakładu karnego, gdzie odbędzie zasądzoną karę. Sprawa pokazuje, że ciągłe ukrywanie się przed wymiarem sprawiedliwości bywa dla niektórych osób zbyt uciążliwe.
źródło informacji: KMP Suwałki / policja.pl
PRZECZYTAJ JESZCZE









